Direktori

Pihak Atasan

Prof. Madya Dr. Mazlina Che Mustafa
PENGARAH
mazlina.cm@fppm.upsi.edu.my
015 4879 7130

Prof. Madya Dr. Norazilawati Bt. Abdullah
TIMBALAN PENGARAH (PENYELIDIKAN & PENGKOMERSILAN)
nora@fppm.upsi.edu.my
015 4879 7095

Dr. Masayu Bt Dzainuddin
TIMBALAN PENGARAH (AKADEMIK, PEMBANGUNAN KANAK-KANAK & SISTEM DATA)
masayu@fpm.upsi.edu.my
015 4879 7095

Unit Pentadbiran & Kewangan

Pn. Shahaniza Bt. Shamsuddin
PENOLONG PENDAFTAR (N44)
shahaniza@upsi.edu.my
015 4879 7133

Pn. Masuri binti Sait
PENOLONG PEGAWAI TADBIR (N32)
masuri@upsi.edu.my
015 4879 7135

Pn. Khatijah Bt. Yahaya
PENOLONG TADBIR (N22)
khatijah@upsi.edu.my
015 4879 7138

En. Mohd Jamil bin Mohd Arif
PENOLONG OPERASI (N11)
khatijah@upsi.edu.my
015 4879 7138

Unit Jaringan Penerbitan dan Komuniti & Industri

Pn Nur Asyikin Bt Ismail
SPKU 19
asyikin.i@upsi.edu.my
015 4879 7136

Unit Penyelidikan, Strategik & Kedudukan

Prof. Madya Dr. Norazilawati Bt. Abdullah
TIMBALAN PENGARAH (PENYELIDIKAN & PENGKOMERSILAN)
nora@fppm.upsi.edu.my
015 4879 7095

Pn Noor Munirah Bt Muhammad
SPKU 41
munirah.muhammad@upsi.edu.my
015 4879 7136

Puan Norzuliati binti Zubir
PENOLONG TADBIR (N22)
norzuliati@upsi.edu.my
015 4879 7136

Unit Perundingan, Latihan & Pengkomersialan

Pn. Shahaniza Bt. Shamsuddin
PENOLONG PENDAFTAR (N44)
shahaniza@upsi.edu.my
015 4879 7133

Cik Nurul Hijrahtul Aqmar Binti M. Saleh
SPKU 19
015 4879 7136

Data Sistem & Unit IT

En Eimiza Faisha Bin Azmi
PEGAWAI IT (F41)
eimiza@ict.upsi.edu.my
015 4879 7139

Cik Sandra Anak Dato
SPKU 29
sandra@upsi.edu.my
015 4879 7139

Cik Nurul Salini Mohamed Salleh
SPKU 29
nurulsalini@upsi.edu.my
015 4879 7139

Cik Nur Aqilah Binti Mohd Khuzir
SPKU 19
ncdc@upsi.edu.my
015 4879 7139

Unit Akademik

Dr. Masayu Bt Dzainuddin
TIMBALAN PENGARAH (AKADEMIK, PEMBANGUNAN KANAK-KANAK & SISTEM DATA)
masayu@fpm.upsi.edu.my
015 4879 7095

Pn. Masuri binti Sait
PENOLONG PEGAWAI TADBIR (N32)
masuri@upsi.edu.my
015 4879 7135

Unit Perkembangan Kanak-Kanak

Puan Norazlina Binti Khairuddin
SPKU 41
shazira@upsi.edu.my
015 4879 7143

En. Mohamad Nor Zakuan Bin Abdul Rashid
PENYELARAS TADIKA
zakuan@upsi.edu.my
015 4879 7144

Puan Nursyazwani binti Ismail
PENYELARAS TASKA
syazwani@upsi.edu.my
015 4879 7144

Pn Naziroh Bt Romli
PENYELARAS TASKA/TADIKA (BLOK D)
naziroh@upsi.edu.my
015 4879 7142

Pn Nur Hidayah Shazira Bt Mohd Shukor
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan (DG41)
shazira@upsi.edu.my
015 4879 7143

Pn Noor Sharizad Bt Rohaizad
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan (DG44)
shazira@upsi.edu.my
015 4879 7143

Pn Norelme Bt Mokhtar
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan (DG44)
norelme@upsi.edu.my
015 4879 7141

Pn Mimi Baijura binti Mohd Yusuff
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan (DG44)
mimi@upsi.edu.my
015 4879 7142

Pn Noraida Bt. Othman
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan (DG44)
noraida@upsi.edu.my
015 4879 7144

Pn Nurul Husmi Bt. Sulaiman
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan (DG44)
husmi@upsi.edu.my
015 4879 7386

Pn Nor Azura Bt Yusofe
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan (DG42)
azura.yusofe@upsi.edu.my
015 4879 7137

Pn Rozita Bt. Md Rosly
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan (DG42)
rozita.m@upsi.edu.my
015 4879 7137

Cik Jagath Janani A/P Gnanasekharan
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan (DG41)
jagathjanani@upsi.edu.my
015 4879 7144

Pn Syazwani Aniyah Bt Manja
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan (DG41)
syazwanianiyah@upsi.edu.my
015 4879 7144

Cik Zatil Hidayah Bt. Haji Hamizi
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan (DG41)
zatil.hamizi@upsi.edu.my
015 4879 7144

Pn Maziah Bt. Ahmad
Pembantu Pengurusan Kanak-kanak (N22)
maziahahmad@upsi.edu.my
015 4879 7143

Pn Noorasyikin Bt. Osman
Pembantu Pengurusan Kanak-kanak (N22)
noorasyikin@upsi.edu.my
015 4879 7144

Pn Farah Hadila Bt. Abas
Pembantu Pengurusan Kanak-kanak (N22)
farah@upsi.edu.my
015 4879 7144

Pn Hashimah Bt. Harun
Pembantu Pengurusan Kanak-kanak (N19)
shimah@upsi.edu.my
015 4879 7144

Pn Izni Bt. Mohd Daud
Pembantu Pengurusan Kanak-kanak (N22)
izni@upsi.edu.my
015 4879 7137

Pn Nurul Ashikin Bt. Hassan Basri
Pembantu Pengurusan Kanak-kanak (N19)
nurul_ashikin@upsi.edu.my
015 4879 7144

Cik Nur Najwa Amirah Binti Mohd Hisham
Pembantu Pengurusan Kanak-kanak (N19)
syahadat@upsi.edu.my
015 4879 7144

En Zuhal Bin Saari
Pembantu Penyediaan Makanan (C19)
zuhal@upsi.edu.my
015 4879 7141

Pn Nor Ain Bt. Ismail
Pembantu Penyediaan Makanan (C19)
norain.ismail@upsi.edu.my
015 4879 7141

Pembantu Guru

Pn Azura Suhaila Ezanie Binti Azid
SPKU 11
azurasuhaila@upsi.edu.my
015 4879 7141

Pn Melati Binti Khalid
SPKU 11
melati@upsi.edu.my
015 4879 7141

Pn Noratikah Binti Mokhtar
SPKU 11
noratikah@upsi.edu.my
015 4879 7141

Pn Nur Ayu Fazira Bt Seffee
SPKU 11
ayufazira@upsi.edu.my
015 4879 7141

Pn Nurul Izzati Binti Mohd Noor
SPKU 11
izzatimn@upsi.edu.my
015 4879 7141

Pn Siti Sarah Binti Samad
SPKU 11
sarah@upsi.edu.my
015 4879 7141

Pn Nur Anis Syahirah Bt Mohd Azli
SPKU 11
anis.azli@upsi.edu.my
015 4879 7141

Cik Noor Waheedah Bt Sayuti
SPKU 11
waheeda@upsi.edu.my
015 4879 7141

Cik Norshaza Atikah Bt S. Mazlihisham
SPKU 11
norshaza@upsi.edu.my
015 4879 7141

Pn. Aziema bt Seffee
SPKU 11
aziema@upsi.edu.my
015 4879 7141

Cik Nur A’fini bt Razali
SPKU 11
afini@upsi.edu.my
015 4879 7141

Pn Nurul Dayana bt Mohd Nor
SPKU 11
dayana@upsi.edu.my
015 4879 7141

Cik Nur Nadia Athirah Bt Mohd Hisham
SPKU 11
nadiaathirah@upsi.edu.my
015 4879 7141

Cik Nur Suhadah binti Abu Hanifah
SPKU 11
nursuhadah@upsi.edu.my
015 4879 7141

Cik Siti Farah Umaimah bt Husain
SPKU 11
farah@upsi.edu.my
015 4879 7141

Pn Tutyhairina bt Yusuf
SPKU 11
tutyhairina@upsi.edu.my
015 4879 7141

Pn Nurul Asikin Binti Arbain
SPKU 11
asikin.arbain@upsi.edu.my
015 4879 7141