• Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
  • default color
  • color1 color
  • color2 color
  • color3 color

TASKA PERMATA UPSI

Pengurus Taska/Tadika | Manager

Pegawai Tadbir (N41)

amelia
Pn Amelia Mohamed Amin

No Tel

E-mail

:+6015-4879-7142

:amelia.amin@upsi.edu.my

 

TASKA PERMATA UPSI

Pegawai Perkhidmatan Pendidikan Siswazah Lepasan Ijazah

| Education Officer (DG41)

Pn Nursyazwani binti Ismail

No Tel

E-mail

: +6015-4879-7141

syazwani@upsi.edu.my

Pegawai Perkhidmatan Pendidikan Siswazah Lepasan Ijazah

| Education Officer (DG41)

Pn Norelme binti Mokhtar
No Tel
E-mail

:+6015-4879-7141

norelme@upsi.edu.my

Pegawai Perkhidmatan Pendidikan Siswazah Lepasan Ijazah

| Education Officer (DG41)

Cik Noraida binti Othman
No Tel
E- mail
:+6015-4879-7141
noraida@upsi.edu.my

Pegawai Perkhidmatan Pendidikan Siswazah Lepasan Ijazah

| Education Officer (DG41)

Pn Noor Sharizad binti Rohaizad
No Tel
Email
:+6015-4879-7141
sharizad@upsi.edu.my

Pegawai Perkhidmatan Pendidikan Siswazah Lepasan Ijazah

| Education Officer (DG41)

Pn Nurul Husmi Binti Sulaiman
No Tel
E- mail
:+6015-4879-7141
husmi@upsi.edu.my

Pegawai Perkhidmatan Pendidikan Siswazah Lepasan Ijazah

| Education Officer (DG41)

zatil
Cik Zatil Hidayah Binti Hj Hamizi
No Tel
E- mail
:+6015-4879-7141
zatil.hamizi@upsi.edu.my

Pegawai Perkhidmatan Pendidikan Siswazah Lepasan Diploma

|Education Officer (DG29)

 
Pn Nor Azura Binti Yusofe
No Tel
E- mail
+6015-4879-7141
: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pegawai Perkhidmatan Pendidikan Siswazah Lepasan Ijazah

| Education Officer (DG29)

cg ita
Pn Rozita Binti Md Rosly
No Tel
E- mail
+6015-4879-7141
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Pembantu Pengurusan Murid | Admin Assistant (N17)  
Cik Izni binti Mohd Daud
No Tel
E- mail
+6015-4879-7137
: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kongsi Maklumat

FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed